PRAKTICKÝ ONLINE KURZ

TECHNIKA VĚDOMÉHO TEJPOVÁNÍ™ ŽEN

Dvojitý ligamentózní kříž na ošetření v bederní oblasti

Zde prosím vyplňte svou objednávku.

Po jejím uhrazení obdržíte přístupové údaje do členské sekce,
kde vám bude celý online kurz již natrvalo k dispozici.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zda se k nám přidáte, je teď už jen na vás.

Kamil a Zdeňka Štědrákovi

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platební brána ComGate

Kamil Štědrák

Autor techniky
Vědomého tejpování™

 

 

 

S technikou tejpováni jsem se poprvé setkala v dubnu 2017. Nejdříve jsem si říkala, že by mě tejpováni zajímalo pro moji vlastní potřebu, protože se dost věnují sportu a občas se mi stane nějaký ten drobný úraz, naraženina, podrvrtnuté kotníky či natažené vazy.

Hledala jsem na internetu podle recenzí, až jsem narazila na Kamila se Zdeničkou, kteří měli úžasné reference. Četla jsem si o kineziotapingu na různých internetových serverech, ptala se známých fyzioterapeutů a říkala jsem si, že by bylo skvělé to umět.

A co víc, bylo by super tejpování využít v gynekologii a porodnictví, kdy by to byla úžasná příležitost přinést klientkám něco nového a neinvazivniho.
Především bolesti řešit jinak než lékárna. Na kurz jsem se přihlásila s porodní asistentku a chtěly jsme ženám v Jihlavě a okolí pomoci od bolesti nejen zad, které je tak často trápí a to krásné období si ženy nemůžou vůbec užívat .

Postupem času jsem tejpy zařadila do své běžné praxe na ambulanci, v porodnici ale i na oddělení šestinedělí.

Využití je pestré: bolesti zad, opora bříška místo poporodniho pasu, otoky končetin, .. Tejpování také zásadně pomáhá v prevenci a řešení břišní diastazy. A jako bonus podpora při laktaci a rozkojení.

Kamil se Zdeničkou Vám ukážou a ochotně poradí, jak tejpovat tak, aby se z vás stal odborník a věděli jste jak ostatním pomoci!
MUDr Veronika KopuletáOddělení gynekologicko - porodnické Nemocnice Jihlava