ŽIVÝ PREZENČNÍ KURZ

TECHNIKA VĚDOMÉHO TEJPOVÁNÍ™

KURZ VĚDOMÉHO TEJPOVÁNÍ ŽEN - KINEZIOTAPING

Zde prosím vyplňte svou objednávku.

Zda se k nám přidáte, je teď už jen na vás.

Kamil Štědrák, kurz tejpování, vědomé tejpování, kineziotaping

Kamil Štědrák

 

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platební brána ComGate

Garantuji Vám, že po absolvování kurzu budete umět nalepit funkční tejpy

na každou část těla.

 

Kamil Štědrák

Autor techniky
Vědomého tejpování™

Základní kurz tejpování Kamila a Zdeničky Štědrákových byl bezpochyby nejlépe vedený odborný kurz, který jsem dosud absolvovala (a že jich bylo...).

A je to vůbec první kurz, po jehož skončení jsem opravdu měla pocit, "že jsem se něco naučila" a můžu se do toho hned pustit.

Obzvlášť oceňuji univerzálnost kurzu (laik i odborník vytěží maximum). Informace byly podány velice prakticky a vysvětleny z pohledu fyziologie a biomechaniky těla. Kurz je vhodný pro lidi jakéhokoliv vyznání a životní filosofie.

Dále možnost kdykoliv vlastní praxi konzultovat - nejen předání informací, ale i povzbuzování a motivace. Tento kurz mohu všem vřele doporučit! Sama se těším na další. :)
Naomi Ela Nerudová Porodní asistentka, Fakultní nemocnice Olomouc
S technikou tejpováni jsem se poprvé setkala v dubnu 2017. Nejdříve jsem si říkala, že by mě tejpováni zajímalo pro moji vlastní potřebu, protože se dost věnují sportu a občas se mi stane nějaký ten drobný úraz, naraženina, podrvrtnuté kotníky či natažené vazy.

Hledala jsem na internetu podle recenzí, až jsem narazila na Kamila se Zdeničkou, kteří měli úžasné reference. Četla jsem si o kineziotapingu na různých internetových serverech, ptala se známých fyzioterapeutů a říkala jsem si, že by bylo skvělé to umět.

A co víc, bylo by super tejpování využít v gynekologii a porodnictví, kdy by to byla úžasná příležitost přinést klientkám něco nového a neinvazivniho.
Především bolesti řešit jinak než lékárna. Na kurz jsem se přihlásila s porodní asistentku a chtěly jsme ženám v Jihlavě a okolí pomoci od bolesti nejen zad, které je tak často trápí a to krásné období si ženy nemůžou vůbec užívat .

Postupem času jsem tejpy zařadila do své běžné praxe na ambulanci, v porodnici ale i na oddělení šestinedělí.

Kamil se Zdeničkou Vám ukážou a ochotně poradí, jak tejpovat tak, aby se z vás stal odborník a věděli jste jak ostatním pomoci!
MUDr Veronika KopuletáOddělení gynekologicko - porodnické Nemocnice Jihlava